Remontujemy nowy lokal

W sobotę 30 lipca rozpoczeliśmy prace remontowe w nowym lokalu. Jak zawsze nie zawiedli wolontariusze a dodatkowo wspomogły nas Sylwia i Monika, które zgłosiły sie na FB – bardzo dziękujemy.

Szpachelki, pędzle i kielnie poszły w ruch. Dziewczyny doprowadzały do stanu używalności okna, chłopcy remontowali ściany – uprzednio je trochę demolując ;-). Praca wrzała aż do szarówki bo jeszcze wczoraj nie było tam prądu. Kierownik robót – Grzesiek był pod wrażeniem zaangażowania i efektów.  Zrobiliśmy kawał dobrej roboty!

Dla odzyskania energii była pizza i zimne napoje – w następną sobotę będzie jeszcze kawa i herbata! Jeśli chcielibyście nam pomóc i włączyć się w prace remontowe serdecznie zapraszamy. Następne spotkanie w sobotę 6 sierpnia. Będziemy kończyć skrobać okna i zaczynamy malowanie. Na bieżąco będziemy Was informować o postępach prac. Potrzebujemy dużo farby – emulsyjnej i przede wszystkim olejnej na lamperie – są konieczne w każdym pomieszczeniu i dość wysokie bo do 2,2 m. Gdyby ktoś mógł nas wspomóc bylibyśmy wdzięczni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>