Konkurs fotograficzny – praca nr 77

1.”W świetlaną przyszłość”

Foto. Yauheniya Klos

Foto było wykonane pod koniec września zeszłego roku na opuszczonej posesji na ul. Storczykowej w Wawrze, gdzie pomieszkiwała sobie kocie mama z 3 maluchami. Dzikie koty.Jednego cudem udało mi się złapać przez dziurę w płocie i dzika bestia zamieszkała ze mną. Na foto rodzeństwo mojej dzikiej bestii:-) A tydzień później w koteryjne klatki łapki została złapana cała dzika kocia rodzina, finał był taki że każde kocie dziecię znalazło dom i nawet się trochę oswoiło z człowiekiem.
Więc na foto jest jeszcze zupełnie dziki kot:-))

2.”Jesteś na moim terenie”

Foto. Yauheniya Klos

Tegoroczne foto z czerwcowego Wrocławia. Blokowisko na ul.Białowieskiej, i „kotów stada”. Ogromna ilość kotów. Dokarmiane przez starsze panie, ganiane przez dzieci.
Niektóre widocznie chore, a niektóre widocznie utuczone.To był jeden z tych kotów który się nie bał.

3.”Kot nieuchwytny”

Foto. Yauheniya Klos

Zdjęcie pochodzi w ostatnich tygodni września. Zrobione na tej samej posesji na ul.Storczykowej.Będący po drugie stronie ogrodzenia, mało się przejmował ludźmi.Nie chciał „zapozować”, widziany tam był ten jeden jedyny raz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii fotograficzny, Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>