Konkurs fotograficzny – praca nr 25

Cykl: Koty Zamyślone
Krynica Górska zrobione w maju 2012. Podczas tegorocznej majówki jak zwykle szukaliśmy kocich motywów jak i samych kotów. Tę oto piękność spotkaliśmy w małej knajpce przy głównym deptaku, jak wygrzewała się w popołudniowym słońcu. Widać żyje jej się tam całkiem nieźle, gdyż przyniesionymi później przez nas smakołykami pogardziła.

Foto. Milena Holub

Saska Kępa w Warszawie, zdjęcie z 2007 roku. Saska Kępa zawsze była według mnie miejscem przyjaznym kotom i całkiem obficie przez nie zamieszkiwanym. To maleństwo wraz z bratem było przeze mnie tam widywane przez dość długi czas, niestety nigdy nie okazało się na tyle ufne, żeby zbliżyć się do człowieka.

Foto. Milena Hlub

Starówka w Warszawie zdjęcie z 2006 roku. Jest na Starym Mieście taki zakątek, gdzie prawie zawsze spotykam koty. Jedne są bardziej oswojone, inne mniej, jednak zawsze miło się na nie patrzy, jak wygrzewają się na słońcu, tudzież oddają się kocim rozrywkom.

Foto. Milena Holub

Ten wpis został opublikowany w kategorii fotograficzny, Konkursy, Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>